Wyszukaj połączenie

Z:

Do:

Data

Rezerwacja na telefon

+48 785 888 000

Cennik przejazdów

Wybierz trasę:

Cennik główny

Sandomierz Brama OpatowskaSandomierz Jednostka WojskowaLipnik (gmina)Opatów Dworzec PKSŁagów RynekKielce ul. Sandomierska/ŚląskaKielce Dworzec Busów ŻelaznaŻarnów RynekParadyż ul. KoneckaSulejów ul. DworcowaPiotrków ul.Armii Krajowej-Wojska Pol(Kaufland)Łódź Centrum Zdrowia Matki PolŁódź BroniewskiegoŁódź Dworzec Kaliski
Sandomierz Brama Opatowska
Sandomierz Jednostka Wojskowa3
Lipnik (gmina)6.56.5
Opatów Dworzec PKS6.56.53.5
Łagów Rynek10.510.56.57
Kielce ul. Sandomierska/Śląska151513.5106.5
Kielce Dworzec Busów Żelazna151513.5106.53
Żarnów Rynek27.527.524241710.510.5
Paradyż ul. Konecka30.530.527.52420.513.513.53
Sulejów ul. Dworcowa30.530.527.527.524171773.5
Piotrków ul.Armii Krajowej-Wojska Pol(Kaufland)343430.530.524171710.573.5
Łódź Centrum Zdrowia Matki Pol444437.537.5342727171713.510.5
Łódź Broniewskiego444437.537.5342727171713.510.53
Łódź Dworzec Kaliski444437.537.5342727171713.510.533

Rabat - Studencki

Sandomierz Brama OpatowskaSandomierz Jednostka WojskowaLipnik (gmina)Opatów Dworzec PKSŁagów RynekKielce ul. Sandomierska/ŚląskaKielce Dworzec Busów ŻelaznaŻarnów RynekParadyż ul. KoneckaSulejów ul. DworcowaPiotrków ul.Armii Krajowej-Wojska Pol(Kaufland)Łódź Centrum Zdrowia Matki PolŁódź BroniewskiegoŁódź Dworzec Kaliski
Sandomierz Brama Opatowska
Sandomierz Jednostka Wojskowa3
Lipnik (gmina)55
Opatów Dworzec PKS553
Łagów Rynek8555
Kielce ul. Sandomierska/Śląska1212109.55
Kielce Dworzec Busów Żelazna1212109.553
Żarnów Rynek212118181388
Paradyż ul. Konecka232321181611113
Sulejów ul. Dworcowa2323212118131353
Piotrków ul.Armii Krajowej-Wojska Pol(Kaufland)25252323181313853
Łódź Centrum Zdrowia Matki Pol3131292926202012.512.51010
Łódź Broniewskiego3131292926202012.512.510103
Łódź Dworzec Kaliski3131292926202012.512.5101033

Rabat - Internetowy

Sandomierz Brama OpatowskaSandomierz Jednostka WojskowaLipnik (gmina)Opatów Dworzec PKSŁagów RynekKielce ul. Sandomierska/ŚląskaKielce Dworzec Busów ŻelaznaŻarnów RynekParadyż ul. KoneckaSulejów ul. DworcowaPiotrków ul.Armii Krajowej-Wojska Pol(Kaufland)Łódź Centrum Zdrowia Matki PolŁódź BroniewskiegoŁódź Dworzec Kaliski
Sandomierz Brama Opatowska
Sandomierz Jednostka Wojskowa3
Lipnik (gmina)4.554.55
Opatów Dworzec PKS4.554.553
Łagów Rynek7.357.354.554.9
Kielce ul. Sandomierska/Śląska11.0511.059.4594.55
Kielce Dworzec Busów Żelazna11.0511.059.4594.553
Żarnów Rynek19.2519.2516.816.811.97.357.35
Paradyż ul. Konecka21.3521.3519.25116.814.359.459.453
Sulejów ul. Dworcowa21.3521.3519.2519.2516.811.911.94.93
Piotrków ul.Armii Krajowej-Wojska Pol(Kaufland)23.823.821.3521.3516.811.911.97.354.93
Łódź Centrum Zdrowia Matki Pol30.830.826.2526.2523.818.918.911.911.99.457.35
Łódź Broniewskiego30.830.826.2526.2523.818.918.911.911.99.457.353
Łódź Dworzec Kaliski30.830.826.2526.2523.818.918.911.911.99.457.3533

Cennik główny

Łódź Dworzec KaliskiŁódź BroniewskiegoŁódź Centrum Zdrowia Matki PolPiotrków Trybunalski PKSSulejów ul. DworcowaParadyż ul. KoneckaŻarnów RynekKielce Dworzec Busów ŻelaznaKielce ul. Sandomierska/ŹródłowaŁagów RynekOpatów Dworzec PKSLipnik (gmina)Sandomierz Jednostka WojskowaSandomierz Brama Opatowska
Łódź Dworzec Kaliski
Łódź Broniewskiego3
Łódź Centrum Zdrowia Matki Pol33
Piotrków Trybunalski PKS10.510.510.5
Sulejów ul. Dworcowa13.513.513.53.5
Paradyż ul. Konecka17171773.5
Żarnów Rynek17171710.573
Kielce Dworzec Busów Żelazna272727171713.510.5
Kielce ul. Sandomierska/Źródłowa
Łagów Rynek343434242420.5176.5
Opatów Dworzec PKS37.537.537.530.527.52424107
Lipnik (gmina)37.537.537.530.527.527.52413.56.53.5
Sandomierz Jednostka Wojskowa4444443430.530.527.51510.56.56.5
Sandomierz Brama Opatowska4444443430.530.527.51510.56.56.53

Rabat - Studencki

Łódź Dworzec KaliskiŁódź BroniewskiegoŁódź Centrum Zdrowia Matki PolPiotrków Trybunalski PKSSulejów ul. DworcowaParadyż ul. KoneckaŻarnów RynekKielce Dworzec Busów ŻelaznaKielce ul. Sandomierska/ŹródłowaŁagów RynekOpatów Dworzec PKSLipnik (gmina)Sandomierz Jednostka WojskowaSandomierz Brama Opatowska
Łódź Dworzec Kaliski
Łódź Broniewskiego3
Łódź Centrum Zdrowia Matki Pol33
Piotrków Trybunalski PKS101010
Sulejów ul. Dworcowa1010103
Paradyż ul. Konecka12.512.512.553
Żarnów Rynek12.512.512.5853
Kielce Dworzec Busów Żelazna2020201313118
Kielce ul. Sandomierska/Źródłowa
Łagów Rynek262626181816135
Opatów Dworzec PKS292929232118189.55
Lipnik (gmina)292929232121181053
Sandomierz Jednostka Wojskowa3131312523232112555
Sandomierz Brama Opatowska31313125232321128553

Rabat - Internetowy

Łódź Dworzec KaliskiŁódź BroniewskiegoŁódź Centrum Zdrowia Matki PolPiotrków Trybunalski PKSSulejów ul. DworcowaParadyż ul. KoneckaŻarnów RynekKielce Dworzec Busów ŻelaznaKielce ul. Sandomierska/ŹródłowaŁagów RynekOpatów Dworzec PKSLipnik (gmina)Sandomierz Jednostka WojskowaSandomierz Brama Opatowska
Łódź Dworzec Kaliski
Łódź Broniewskiego3
Łódź Centrum Zdrowia Matki Pol33
Piotrków Trybunalski PKS7.357.357.35
Sulejów ul. Dworcowa9.459.459.453
Paradyż ul. Konecka11.911.911.94.93
Żarnów Rynek11.911.911.97.354.93
Kielce Dworzec Busów Żelazna18.918.918.911.911.99.457.35
Kielce ul. Sandomierska/Źródłowa18.918.918.911.911.99.457.353
Łagów Rynek23.823.823.816.816.814.3511.94.554.55
Opatów Dworzec PKS26.2526.2526.2521.3519.2516.816.8994.9
Lipnik (gmina)26.2526.2526.2521.3519.2519.2516.89.459.454.553
Sandomierz Jednostka Wojskowa30.830.830.823.821.3521.3519.2511.0511.057.354.554.55
Sandomierz Brama Opatowska30.830.830.823.821.3521.3519.2511.0511.057.354.554.553

Rabat - Internetowy

Sandomierz ul. BaczyńskiegoSandomierz Brama OpatowskaSandomierz Jednostka WojskowaLenarczyceKleczanówLipnik (gmina)WłostówOpatów Dworzec PKSBaćkowicePiórkówKielce ul. Sandomierska/ŚląskaKielce Urząd MarszałkowskiKielce Dworzec Busów Żelazna
Sandomierz ul. Baczyńskiego
Sandomierz Brama Opatowska3
Sandomierz Jednostka Wojskowa33
Lenarczyce333
Kleczanów3333
Lipnik (gmina)4.424.42333
Włostów4.424.424.42333
Opatów Dworzec PKS4.424.424.424.42333
Baćkowice6.636.636.634.424.424.424.423
Piórków6.636.636.636.634.424.424.4233
Kielce ul. Sandomierska/Śląska11.0511.0511.0511.0511.058.848.848.846.636.63
Kielce Urząd Marszałkowski11.0511.0511.0511.0511.058.848.848.846.636.633
Kielce Dworzec Busów Żelazna11.0511.0511.0511.0511.058.848.848.846.636.6333

Cennik główny

Sandomierz ul. BaczyńskiegoSandomierz Brama OpatowskaSandomierz Jednostka WojskowaLenarczyceKleczanówLipnik (gmina)WłostówOpatów Dworzec PKSBaćkowicePiórkówKielce ul. Sandomierska/ŚląskaKielce Urząd MarszałkowskiKielce Dworzec Busów Żelazna
Sandomierz ul. Baczyńskiego
Sandomierz Brama Opatowska3
Sandomierz Jednostka Wojskowa33
Lenarczyce333
Kleczanów3333
Lipnik (gmina)55333
Włostów555333
Opatów Dworzec PKS5555333
Baćkowice77755553
Piórków777775533
Kielce ul. Sandomierska/Śląska151515151411111077
Kielce Urząd Marszałkowski1515151514111110773
Kielce Dworzec Busów Żelazna15151515141111107733

Rabat 20% - Studencki

Sandomierz ul. BaczyńskiegoSandomierz Brama OpatowskaSandomierz Jednostka WojskowaLenarczyceKleczanówLipnik (gmina)WłostówOpatów Dworzec PKSBaćkowicePiórkówKielce ul. Sandomierska/ŚląskaKielce Urząd MarszałkowskiKielce Dworzec Busów Żelazna
Sandomierz ul. Baczyńskiego
Sandomierz Brama Opatowska3
Sandomierz Jednostka Wojskowa33
Lenarczyce333
Kleczanów3333
Lipnik (gmina)44333
Włostów444333
Opatów Dworzec PKS4444333
Baćkowice5.65.65.644443
Piórków5.65.65.65.65.64433
Kielce ul. Sandomierska/Śląska1212121211.28.88.885.65.6
Kielce Urząd Marszałkowski1212121211.28.88.885.65.63
Kielce Dworzec Busów Żelazna1212121211.28.88.885.65.633

Rabat - Internetowy

Kielce Dworzec Busów ŻelaznaKielce Urząd MarszałkowskiKielce ul. Sandomierska/ŚląskaPiórkówBaćkowiceOpatów Dworzec PKSWłostówLipnik (gmina)KleczanówObrazówSandomierz Jednostka WojskowaSandomierz Brama OpatowskaSandomierz ul. Baczyńskiego
Kielce Dworzec Busów Żelazna
Kielce Urząd Marszałkowski3
Kielce ul. Sandomierska/Śląska33
Piórków6.636.636.63
Baćkowice6.636.636.633
Opatów Dworzec PKS8.848.848.8433
Włostów8.848.848.844.424.423
Lipnik (gmina)8.848.848.844.424.4233
Kleczanów11.0511.0511.054.424.42333
Obrazów11.0511.0511.056.634.424.42333
Sandomierz Jednostka Wojskowa11.0511.0511.056.636.634.424.42333
Sandomierz Brama Opatowska11.0511.0511.056.636.634.424.424.42333
Sandomierz ul. Baczyńskiego11.0511.0511.056.636.634.424.424.423333

Cennik główny

Kielce Dworzec Busów ŻelaznaKielce Urząd MarszałkowskiKielce ul. Sandomierska/ŚląskaPiórkówBaćkowiceOpatów Dworzec PKSWłostówLipnik (gmina)KleczanówObrazówSandomierz Jednostka WojskowaSandomierz Brama OpatowskaSandomierz ul. Baczyńskiego
Kielce Dworzec Busów Żelazna
Kielce Urząd Marszałkowski3
Kielce ul. Sandomierska/Śląska33
Piórków777
Baćkowice7773
Opatów Dworzec PKS10101033
Włostów111111553
Lipnik (gmina)1111115533
Kleczanów14141475333
Obrazów151515755333
Sandomierz Jednostka Wojskowa1515157755333
Sandomierz Brama Opatowska15151577555333
Sandomierz ul. Baczyńskiego151515775553333

Rabat 20% - Studencki

Kielce Dworzec Busów ŻelaznaKielce Urząd MarszałkowskiKielce ul. Sandomierska/ŚląskaPiórkówBaćkowiceOpatów Dworzec PKSWłostówLipnik (gmina)KleczanówObrazówSandomierz Jednostka WojskowaSandomierz Brama OpatowskaSandomierz ul. Baczyńskiego
Kielce Dworzec Busów Żelazna
Kielce Urząd Marszałkowski3
Kielce ul. Sandomierska/Śląska33
Piórków5.65.65.6
Baćkowice5.65.65.63
Opatów Dworzec PKS88833
Włostów8.88.88.8443
Lipnik (gmina)8.88.88.84433
Kleczanów11.211.211.25.64333
Obrazów1212125.644333
Sandomierz Jednostka Wojskowa1212125.65.644333
Sandomierz Brama Opatowska1212125.65.6444333
Sandomierz ul. Baczyńskiego1212125.65.64443333

Cennik główny

Stasszów Rynek 01Połaniec Dworzec Autobusowy przy GaleriiOsiek Rynek 01Tarnobrzeg Mickiewicza obok PKSTarnobrzeg Sikorskiego 02 bank PKOTarnobrzeg Sikorskiego 06 WORDSandomierz Lwowska PKP 05Sandomierz 11go Listopada Dworzec PKSSandomierz Brama OpatowskaDwikozy ul.Sandomierska 06 sklep GroszekZawichost Rynek Duży UMiG 09Annopol Rynek 01Gościeradów 74-1888-02Lublin Al.Kraśnicka Szpital Wojewódzki 02Lublin Al.Sikorskiego Rondo Krwiodawców 01Lublin Dworzec Główny PKS Al.Tysiąclecia 6
Stasszów Rynek 01
Połaniec Dworzec Autobusowy przy Galerii5
Osiek Rynek 0175
Tarnobrzeg Mickiewicza obok PKS1087
Tarnobrzeg Sikorskiego 02 bank PKO10873
Tarnobrzeg Sikorskiego 06 WORD108733
Sandomierz Lwowska PKP 05121010555
Sandomierz 11go Listopada Dworzec PKS1210105553
Sandomierz Brama Opatowska12101055533
Dwikozy ul.Sandomierska 06 sklep Groszek121010777333
Zawichost Rynek Duży UMiG 091512158885555
Annopol Rynek 01181518101010101010105
Gościeradów 74-1888-0228202015151512121215105
Lublin Al.Kraśnicka Szpital Wojewódzki 0237302820202018181818161514
Lublin Al.Sikorskiego Rondo Krwiodawców 01373028202020181818181615143
Lublin Dworzec Główny PKS Al.Tysiąclecia 63730282020201818181816151433

Rabat - Internetowy

Stasszów Rynek 01Połaniec Dworzec Autobusowy przy GaleriiOsiek Rynek 01Tarnobrzeg Mickiewicza obok PKSTarnobrzeg Sikorskiego 02 bank PKOTarnobrzeg Sikorskiego 06 WORDSandomierz Lwowska PKP 05Sandomierz 11go Listopada Dworzec PKSSandomierz Brama OpatowskaDwikozy ul.Sandomierska 06 sklep GroszekZawichost Rynek Duży UMiG 09Annopol Rynek 01Gościeradów 74-1888-02Lublin Al.Kraśnicka Szpital Wojewódzki 02Lublin Al.Sikorskiego Rondo Krwiodawców 01Lublin Dworzec Główny PKS Al.Tysiąclecia 6
Stasszów Rynek 01
Połaniec Dworzec Autobusowy przy Galerii4
Osiek Rynek 015.64
Tarnobrzeg Mickiewicza obok PKS86.45.6
Tarnobrzeg Sikorskiego 02 bank PKO86.45.63
Tarnobrzeg Sikorskiego 06 WORD86.45.633
Sandomierz Lwowska PKP 059.688444
Sandomierz 11go Listopada Dworzec PKS9.6884443
Sandomierz Brama Opatowska9.68844433
Dwikozy ul.Sandomierska 06 sklep Groszek9.6885.65.65.6333
Zawichost Rynek Duży UMiG 09129.6126.46.46.44444
Annopol Rynek 0114.41214.488888884
Gościeradów 74-1888-0222.416161212129.69.69.61244
Lublin Al.Kraśnicka Szpital Wojewódzki 0229.62422.416161614.414.414.414.412.81211.2
Lublin Al.Sikorskiego Rondo Krwiodawców 0129.62422.416161614.414.414.414.412.81211.23
Lublin Dworzec Główny PKS Al.Tysiąclecia 629.62422.416161614.414.414.414.412.81211.233

Cennik główny

Lublin Dworzec Główny PKS Al.Tysiąclecia 6Lublin Al.Sikorskiego Popiełuszki 02Lublin Al.Kraśnicka Szpital Wojewódzki 01Gościeradów 74-1887-01Annopol Rynek 01Zawichost Rynek Duży UMiG 10Dwikozy Sandomierska sklep Groszek 05Sandomierz Brama OpatowskaSandomierz 11go Listopada Dworzec PKSSandomierz Lwowska PKP 06Tarnobrzeg Sikorskiego 01 WORDTarnobrzeg Sikorskiego 05 bank PKOTarnobrzeg Mickiewicza obok PKSOsiek Rynek 01Połaniec Dworzec Autobusowy przy GaleriiStasszów Rynek 01
Lublin Dworzec Główny PKS Al.Tysiąclecia 6
Lublin Al.Sikorskiego Popiełuszki 023
Lublin Al.Kraśnicka Szpital Wojewódzki 0133
Gościeradów 74-1887-01141414
Annopol Rynek 011515155
Zawichost Rynek Duży UMiG 10161616105
Dwikozy Sandomierska sklep Groszek 0518181815105
Sandomierz Brama Opatowska181818121053
Sandomierz 11go Listopada Dworzec PKS1818181210533
Sandomierz Lwowska PKP 0618181812105333
Tarnobrzeg Sikorskiego 01 WORD202020151087555
Tarnobrzeg Sikorskiego 05 bank PKO2020201510875553
Tarnobrzeg Mickiewicza obok PKS20202015108755533
Osiek Rynek 0128282820181510101010777
Połaniec Dworzec Autobusowy przy Galerii303030201512101010108885
Stasszów Rynek 013737372818151212121210101075

Rabat - Internetowy

Lublin Dworzec Główny PKS Al.Tysiąclecia 6Lublin Al.Sikorskiego Popiełuszki 02Lublin Al.Kraśnicka Szpital Wojewódzki 01Gościeradów 74-1887-01Annopol Rynek 01Zawichost Rynek Duży UMiG 10Dwikozy Sandomierska sklep Groszek 05Sandomierz Brama OpatowskaSandomierz 11go Listopada Dworzec PKSSandomierz Lwowska PKP 06Tarnobrzeg Sikorskiego 01 WORDTarnobrzeg Sikorskiego 05 bank PKOTarnobrzeg Mickiewicza obok PKSOsiek Rynek 01Połaniec Dworzec Autobusowy przy GaleriiStasszów Rynek 01
Lublin Dworzec Główny PKS Al.Tysiąclecia 6
Lublin Al.Sikorskiego Popiełuszki 023
Lublin Al.Kraśnicka Szpital Wojewódzki 0133
Gościeradów 74-1887-0111.211.211.2
Annopol Rynek 011212124
Zawichost Rynek Duży UMiG 1012.812.812.844
Dwikozy Sandomierska sklep Groszek 0514.414.414.41284
Sandomierz Brama Opatowska14.414.414.49.6843
Sandomierz 11go Listopada Dworzec PKS14.414.414.49.68433
Sandomierz Lwowska PKP 0614.414.414.49.684333
Tarnobrzeg Sikorskiego 01 WORD1616161286.45.6444
Tarnobrzeg Sikorskiego 05 bank PKO1616161286.45.64443
Tarnobrzeg Mickiewicza obok PKS1616161286.45.644433
Osiek Rynek 0122.422.422.41614.41288885.65.65.6
Połaniec Dworzec Autobusowy przy Galerii24242416129.688886.46.46.44
Stasszów Rynek 0129.629.629.622.414.4129.69.69.69.68885.64

Płatności obsługuje

Copyright © 2017 transbonanza.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Biuro rzeczy znalezionych polityka cookies Oprogramowanie: Magico CMS
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.